Мариели Макаронс 6 пар.

Поени од производот : 10Поени

300.00ден

Оригинален рецепт на француски начин. Правени со бадемово брашно и додаток на лешник.

Нема на залиха

Код: 786632 Категории: ,

Опис

Оригинален рецепт на француски начин. Правени со бадемово брашно и додаток на лешник.

Мариели Макаронс 6 пар.

Дополнителни Информации

Тежина 0.15 kg

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди