Тирамису Чаша

Поени од производот:10Поени

90.00ден

Кремасто и неодоливо задоволство. Кремаста смеса со доминација на кафе, исполнета со пишкоти потопени во кафе ликер.

Нема на залиха

Код: 786617 Категории: ,

Опис

Кремасто и неодоливо задоволство. Кремаста смеса со доминација на кафе, исполнета со пишкоти потопени во кафе ликер.

Тирамису Чаша

Дополнителни Информации

Тежина 0.15 kg

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди