Slide
Бидете модерни, купувајте Онлајн!
Evr jag rolat
Ролат Торти

Задоволство преточено во 25 парчиња слатки моменнти. Проверете што имаме достапно и нарачајте веднаш!

Cokotela rolatce
Половина Ролат торти

Голем избор на половина ролати за 10 парчиња. Незаборавни вкусови кои може да ги испорачаме директно на Вашата адреса за помалку од 1 час.

Slide 1
Чоколадно срце со кршење
Chocolate Heart
Срце во кое може да се стави поклон, а со тоа да направите незаборавно слатко изненадување!
Slide 2
fstak krug
Exclusive Selection!
Специјална селекција на кремови, за искуство кое ќе се памети - 20 парчиња задоволство!
Крем Фил ф'стак
доминација на ф'стаци
Крем фил лешник
Лешници
1800,00 ден.
Slide 3
World full of sweetness!
Одберете ја Вашата совршена торта
previous arrow
next arrow
Shadow

Популарни Производи

најдобра понуда за сите

ТОП ВКУСОВИ

mar jagmalarezolucija

Невестински Торти

Прекрасен изглед и недолив вкус за сите ваши гости. Вашата свадба нека ја краси уникатно слатко задоволство.

Роденденски Торти

Роденден е еднаш во годината, роденден се слави за да биде запаметен. Направете го совршено вкусен!

Десерти

Ексклузивни десерт вкуосви, директно од нашите рецепт мајстори!

Достава или преземање

Достава со доплата од 50 ден. за Битола, или преземете го производот директно од кај нас!

Гаранција на квалитет

Вкусно задоволство со врвен квалитет, најдобри состојќи и единствени и неодоливо вкусни рецепти.

Лесно плаќање

Платете при преземање во кеш или со картичка., или ОНЛАЈН со картичка.

dekor butterfly

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

за
Претплата

Нови понуди + Систем на попусти + Бесплата достава

Оставете ја Вашата е-пошта и бидете во тек со попустите, промо бесплатна достава и сите останати новости за неодоливо примамливи понуди

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди