Search
Чоколаден со портокал половина

530.00ден

Неодоливо Чоколадно искуство. Кремаст фил со млечно чоколадо по оригинален Мариели Рецепт, Додаток на 100% пулпа од Портокал.

1 на залиха

100 % ДОСТАВА НА ВРЕМЕ

100% ХИГИЕНСКИ И СВЕЖО

ХАССП СЕРТИФИЦИРАНО

Опис

Неодоливо Чоколадно искуство. Кремаст фил со млечно чоколадо по оригинален Мариели Рецепт, двослоен пандишпан, посебно испечен за двата слоја. Додаток на 100% пулпа од Портокал

Од овај производ може да добиете 10 парчиња десерт, кој е препорачано количество за послужување на десерт.

Нашите производи се произведени по највисоки стандарди и во простор кој е одржуван со највисока хигиена. Процесите се одвиваат по најмодерни и најнови начини, со најсовремена опрема која ги исполнува НАССР стандардите.

 

Со купување на производите Онлајн, Вие добивате големи придобивки, како што се попуст, бесплатна достава (кога имаме промоција) изветувања за тоа што е на попуст, купони за дополнителни попусти, а воедно подобро може да ги визуелизирате производите и да видите што точно купувате, за разлика од традиционалните начини на купување како што е на пример купувањето преку телефонски повик. Некои од поризводите што ги гледате на нашата Онлајн продавница може да пронајдете и во нашиот Cake Shop во стаклената зграда, во маркетите на Веро, Тинекс, Миса Охрид и Струга, Јени Маркет Битола, Кит Го, Сити Маркет Ресен.

Посетете ги нашите социјални мрежи за подетално запознавање со нашите производи, за секогаш да бидете во тек со нашите промоции, новости и слично.

www.facebook.com/MarieliCakes

www.instagram.com/marieli.cakes

 

Marieli Cakes, World full of sweetness!

Дополнителни Информации

Тежина 1 kg

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди