contact@marielicakes.mk   071 - 242 - 090.           mastercard visa

Еврејска торта кружна

1,200.00ден

Еврејски оригинален вкус, со жолчки на пареа, бело млечно чоколадо, Крем исполнет со голем процент на мелени лешници. Двосолен пандишпан, посебно печен за двата слоја, исполент со ореви. Завршеток со минимален вкус и мирис на банана.

Нема на залиха

Категории: ,

Опис

Еврејски оригинален вкус, со жолчки на пареа, бело млечно чоколадо, Крем исполнет со голем процент на мелени лешници. Двосолен пандишпан, посебно печен за двата слоја, исполент со ореви. Завршеток со минимален вкус и мирис на банана.

 

18 парчиња.

Еврејска торта кружна

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди