Search
Еврејски Ролат

1,300.00ден

Баркод 786608 Категории , ,

Жолчки на пареа, бело млечно чоколадо,крем исполнет со голем процент на мелени лешници.Тросолен пандишпан, посебно печен за сите три слоја, исполент со лешници.

Нема на залиха

100 % ДОСТАВА НА ВРЕМЕ

100% ХИГИЕНСКИ И СВЕЖО

ХАССП СЕРТИФИЦИРАНО

Опис

Еврејски оригинален вкус, со жолчки на пареа, бело млечно чоколадо, крем исполнет со голем процент на мелени лешници. Тросолен пандишпан, посебно печен за сите три слоја, исполент со ореви. Завршеток со минимален вкус и мирис на банана.

20-23 парчиња.

Дополнителни Информации

Тежина 2.5 kg

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди