Мариели Кружна торта

1,300.00ден

Искуство кое го носат три кремасти фила, бел, жолт во комбинација на лешници, и кафеав чоко фил. Двослоен пандишпан, исполнет со ореви и премачкан со млечно чоколадо.

Нема на залиха

Опис

Искуство кое го носат три кремасти фила, бел, жолт во комбинација на лешници, и кафеав чоко фил. Двослоен пандишпан, исполнет со ореви и премачкан со млечно чоколадо.

18парчиња.

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.