Мариели со јагода кружна торта

1,400.00ден

Искуство кое го носат три кремасти фила, бел, жолт во комбинација на лешници, и кафеав чоко фил. Двослоен пандишпан, исполнет со ореви и премачкан со млечно чоколадо. Дополнето искуство на 70% парчиња јагода.

1 на залиха

Опис

Искуство кое го носат три кремасти фила, бел, жолт во комбинација на лешници, и кафеав чоко фил. Двослоен пандишпан, исполнет со ореви и премачкан со млечно чоколадо. Дополнето искуство на 70% парчиња јагода.

18 парчиеа

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.