contact@marielicakes.mk   071 - 242 - 090.           mastercard visa

Мариели Тоффее Екслузив

1,600.00ден

Совршена комбинација на карамел и лешник, преточена во наш оригинален Мариели Рецепт.

1 на залиха

Опис

Совршена комбинација на карамел и лешник, преточена во наш оригинален Мариели Рецепт.

18 парчиња

Мариели Тоффее Екслузив

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди