Чоколадни Солзички 6 пар.

280.00ден

Наш претпознатлив бренд, со 3 фила, бел, жолт – исполнето со лешници и кафеав чоколаден фил. Чоко пандишпан придружен од ореви. Во срцето засладено со 70% парчиња јагода. Искуство спаковано во 6 парчиња.

Нема на залиха

Код: 786645 Категории: ,

Опис

Наш претпознатлив бренд, со 3 фила, бел, жолт – исполнето со лешници и кафеав чоколаден фил. Чоко пандишпан придружен од ореви. Во срцето засладено со 70% парчиња јагода. Искуство спаковано во 6 парчиња.

Дополнителни Информации

Тежина 0.45 kg

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.