Мариели Тоффее ролат половина

650.00ден

Совршена комбинација на карамел и лешник, преточена во наш оригинален Мариели Рецепт.

Денес достава правиме уште

0Саати 0Минути 0Секунди

Нема на залиха

Опис

Совршена комбинација на карамел и лешник, преточена во наш оригинален Мариели Рецепт.

Мариели Тоффее ролат половина

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди