Search

Картичка за лојалност

Аплицирај за картичка за лојалност и добиј до 15% попуст на нашите производи
мкд 150
00
ЕДНОКРАТНО
  • Попуст до 10% во нашите Cakes&Coffee Shops во Битола, Охрид и Скопје
  • Попуст до 15% за онлајн нарачки на www.marielicakes.mk
  • Први дознавате за нашите промо понуди и попусти
Популарно
Вашата кошничка е празна.

Назад кон продавница

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди