contact@marielicakes.mk   071 - 242 - 090.           mastercard visa

ЧизКејк Круг 12 парчиња

-up to 2%!

880.00ден1,330.00ден

Кремасто и неодоливо задоволство. Бисквитна подлога, кремаст Чиз Крем кој носи незаборавно искуство и шумско овошје кое го прави вкусот да Ве доведе до облаци. Дванаесет парчиња неодоливо уживање!

 

Нарачките за овај произод важат како барање за изработка на истиот, го немаме на залиха во секое време. Доколу се нарача до 10:00 часот истиот ќе биде изработен во текот на денот, а доколку е нарачан после тоа, ќе биде изработен за наредниот ден. Доколку се нарача во Сабота после 10 часот, истиот ќе биде изработен за Понеделник.

Код: 786615 Категории: ,

Опис

Кремасто и неодоливо задоволство. Бисквитна подлога, кремаст Чиз Крем кој носи незаборавно искуство и додаток по избор кој го прави вкусот да Ве доведе до облаци. Дванаесет парчиња неодоливо уживање!

 

Нарачките за овај произод важат како барање за изработка на истиот, го немаме на залиха во секое време. Доколу се нарача до 10:00 часот истиот ќе биде изработен во текот на денот, а доколку е нарачан после тоа, ќе биде изработен за наредниот ден. Доколку се нарача во Сабота после 10 часот или во Недела, истиот ќе биде изработен за Понеделник.

ЧизКејк Круг 12 парчиња

Дополнителни Информации

Тежина 2 kg
вкус

Шумско, Јагода, Кукис, ЧокоЛешник, Ф'стак, Малина

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди