Чокотела кружна торта

1,200.00ден

Неодоливо Чоколадно искуство. Кремаст фил со млечно чоколадо по оригинален Мариели Рецепт, двослоен пандишпан, посебно испечен за двата слоја и чокотела крем исполнет со лешници.

 

Нема на залиха

Опис

Неодоливо Чоколадно искуство. Кремаст фил со млечно чоколадо по оригинален Мариели Рецепт, двослоен пандишпан, посебно испечен за двата слоја и чокотела крем исполнет со лешници.

 

18 парчиња.

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.