Караџорџев ролат пола

Поени од производот:10Поени

450.00ден

Караџорџев крем фил со доминација на нескафе, и крцкав карамел на оригинален Мариели начин.

Денес достава правиме уште

0Саати 0Минути 0Секунди

Нема на залиха

Опис

Караџорџев крем фил со доминација на нескафе, и крцкав карамел на оригинален Мариели начин.

Караџорџев ролат пола

Дополнителни Информации

Тежина 1 kg

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди