Караџорџев Ролат

Поени од производот:10Поени

1,000.00ден

Караџорџев крем фил со доминација на нескафе, и крцкав карамел на оригинален Мариели начин. Исполнето искуство со голема доза на ореви.

Денес достава правиме уште

0Саати 0Минути 0Секунди

Нема на залиха

Код: 786610 Категории: , ,

Опис

Караџорџев крем фил со доминација на нескафе, и крцкав карамел на оригинален Мариели начин. Исполнето искуство со голема доза на ореви.

 

20-25 парчиња.

Караџорџев Ролат

Дополнителни Информации

Тежина 2.7 kg

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди