contact@marielicakes.mk   071 - 242 - 090.           mastercard visa

Мариели со јагода Ролат

1,300.00ден

Искуство кое го носат три кремасти фила, бел, жолт во комбинација на лешници, и кафеав чоко фил. Трослоен пандишпан, исполнет со ореви и премачкан со млечно чоколадо. Дополнето искуство на 70% парчиња јагода.

Нема на залиха

Категории: ,

Опис

Искуство кое го носат три кремасти фила, бел, жолт во комбинација на лешници, и кафеав чоко фил. Трослоен пандишпан, исполнет со ореви и премачкан со млечно чоколадо. Дополнето искуство на 70% парчиња јагода.

 

20-23 парчиња.

Мариели со јагода Ролат

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди