contact@marielicakes.mk   071 - 242 - 090.           mastercard visa

Триели Чокотела

60.00ден

Неодоливо крцкаво искуство со лиснато тесто, крем чоколадо од чоко лешник крем, црно млечно чоколадо и лешници.

Нема на залиха

Category:

Опис

Неодоливо крцкаво искуство со лиснато тесто, крем чоколадо од чоко лешник крем, црно млечно чоколадо и лешници.

1 парче

Триели Чокотела

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди