contact@marielicakes.mk   071 - 242 - 090.           mastercard visa

Триели Ф’стак

70.00ден

Неодоливо крцкаво искуство со лиснато тесто, крем чоколадо од ф’стак, бело млечно чоколадо и ф’стаци.

Нема на залиха

Category:

Опис

Неодоливо крцкаво искуство со лиснато тесто, крем чоколадо од ф’стак, бело млечно чоколадо и ф’стаци.

1 парче

Триели Ф’стак

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди