contact@marielicakes.mk   071 - 242 - 090.           mastercard visa

Чоколаден Ролат со Малина

1,100.00ден

Неодоливо Чоколадно искуство. Кремаст фил со млечно чоколадо по оригинален Мариели Рецепт, трослоен пандишпан, посебно испечен за сите три слоја и додаток на желирани 70% малина.

Нема на залиха

Категории: ,

Опис

Неодоливо Чоколадно искуство. Кремаст фил со млечно чоколадо по оригинален Мариели Рецепт, трослоен пандишпан, посебно испечен за сите три слоја и додаток на желирани 70% малина.

20-23 парчиња.

Чоколаден Ролат со Малина

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди