contact@marielicakes.mk   071 - 242 - 090.           mastercard visa

Мариели Еклер

50.00ден

Неодоливо крцкаво тесто, исполнето со кремаст ванила фил, лешник и завршеток на чокотела крем.

2 на залиха

Category:

Опис

Неодоливо крцкаво тесто, исполнето со кремаст ванила фил, лешник и завршеток на чокотела крем.

1 парче

Мариели Еклер

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди