contact@marielicakes.mk   071 - 242 - 090.           mastercard visa

Мариели Ролат

Поени од производот : 10Поени

1,200.00ден

Искуство кое го носат три кремасти фила, бел, жолт во комбинација на лешници, и кафеав чоко фил. Двослоен пандишпан, исполнет со ореви и премачкан со млечно чоколадо.

Нема на залиха

Код: 786605 Категории: , ,

Опис

Искуство кое го носат три кремасти фила, бел, жолт во комбинација на лешници, и кафеав чоко фил. Трослоен пандишпан, исполнет со ореви и премачкан со млечно чоколадо.

20-23 парчиња.

Мариели Ролат

Дополнителни Информации

Тежина 2.7 kg

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди