Search
Торта по нарачка

Препорачана цена е онаа која што ќе ја добиете како понуда на нарачката која сте ја направиле претходно

Категорија

Овај производ се нарачува со претходна консултација, одобрување на нарачка од наша страна. Целосната сума што треба да се плати се впишува на наведеното место.

100 % ДОСТАВА НА ВРЕМЕ

100% ХИГИЕНСКИ И СВЕЖО

ХАССП СЕРТИФИЦИРАНО

Опис

Овај производ се нарачува со претходна консултација и одобрување на нарачка од наша страна. Кога ќе ја дефинираме изработката на тортата, за истата се изготвува нарачка во нашиот интерен систем, а потоа ќе добиете инструкции како да ја платите. Целосната сума што треба да се плати се впишува на наведеното место, и се притиска додај во кошничка. Потоа се оди во кошничка, се пополнуваат личните податоци (како и во сите стандардни Онлајн нарачки), се бележи со преземање од локацијата што сакате, за системот да не Ви прерачуна дополнителен трошок за достава, и се бележи плати онлајн со картичка. Кога системот ќе ве пренасочи на безбедносната страна за плаќање, ги пополнувате податоците за вашата платежна картичка и плаќањето ќе биде успешно.

Иако сите наши торти се правени на што е можно по природен начин, односно традиционални рецепти, се произведуваат на модернизиран и стандардизиран начин. Во производството се користат природни-селски јајца. Но не и белка во прав (кои се варат во специјализирана машина, која компјутерски конторлирана ги вари до одредена температура. Потоа ги лади брзо, до одредена амбиентална температура и со тоа целосно се задржува квалитетот на производот. Тоа го оневозможува развивањето на штетни бактерии во храната). Млечни чоколада од врвни производители како што се Swisslion, Леона, Master Martini. Природни јаткасти плодови (но не и ароми). 70% желирано овошје со највисок квалитет, произведено од македонската компанија Агрома од Струмица. Македонско брашно, високо квалитетен кристален шеќер и пастеризирано млеко. Единствена арома која што се користи во нашето производство е направена на природна база. Аромата на ванила-банана која се користи во нашиот бел крем, и е со минимална количина.

Додека сите производи се направени со висок квалитет, не смееме да заборавиме дека се приготвени со многу љубов, од нашите врвни мајстори. Години и години, со многу труд, обуки и учење, извештени се сите техники за работа во нашето производство. Иако ден по ден се трудиме да бидеме што подобри, секој момент е ново искуство за нас. Бидејќи за нас, Вашето задоволство е најбитната работа во нашето постоење. Затоа Мариели, е Вашиот сладок избор!

Запратете не на  marieli.cakes и на  Marieli Cakes / Мариели Торти

In conclusion, Marieli, World full of sweetness!

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди