contact@marielicakes.mk   071 - 242 - 090.           mastercard visa

Триели Буено

60.00ден

Неодоливо крцкаво искуство со лиснато тесто, крем чоколадо од буено лешник крем, бело млечно чоколадо и лешници.

Нема на залиха

Category:

Опис

Неодоливо крцкаво искуство со лиснато тесто, крем чоколадо од буено лешник крем, бело млечно чоколадо и лешници.

1 парче.

Триели Буено

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top

Примаме нарачки, но наредно достава имаме за

0Саати 0Минути 0Секунди